अपडेट
हेर्नुहोस् आज शनिबारको राशिफल बैशाख ७ गते शुक्रबारको राशिफल हेर्नुहोस बैशाख ६ गते बिहिबार को राशिफल हेर्नुहोस थारमारे दुर्घटना अवडेट : २२ जना घाइते, ९ जनालाई रिफर, ४ काे अवस्था गम्भीर सल्यानमा बस दुर्घटना‌ हुदाँ १४ जना घाईते रामनवमीव्रतको धार्मिक महत्व ? व्यावसायिक सम्वर्द्धन केन्द्र को भवन उद्घाटन : व्यवसायीहरू एकजुट हुनु पर्नेमा जोड पश्चिम दाङ जोड्ने माथिल्लो सडक बहुबर्षियमा समावेश सुनको मूल्य प्रतितोला दुई हजार दुई सयले घट्यो आज बैशाख २, २०८१, आइतबारको राशिफल हेर्नुहोस गजल – जयन्ता खत्री “सुधा” नववर्षारम्भ जानकारी ! तुलसीपुरमा एयरपोर्ट सन्चालन नहुँदा जनप्रतिनिधिहरुले दु:ख भोगेका छन् : मेयर टिकाराम खड्का प्यूठानको मल्लरानीमा खाना महोत्सव सुरु  तुलसीपुरको एयरपोर्ट सन्चालन नहुँदा जनप्रतिनिधिहरू नेपालगञ्ज, भौरवाबाट हवाईजहाज चढ्न बाध्य छन्: मेयर टिकाराम खड्का आफैले पढेको विद्यालयबाट पूर्वमन्त्री मास्की सम्मानित तुलसीपुर ५ का बालबालिकालाइ नेतृत्व विकास तथा क्षमता अभिवृद्धी तालिम अस्मिता अधिकारीले नचाइन ज्ञानज्योतीका बिद्यार्थी मन्त्री हुँदा बजेट हालेँ,अब विकास हेर्छुः मास्की दाङमा बसको ठक्करबाट मोटरसाईकल चालकको मृत्यु

५ औ अन्तराष्ट्रिय मर्यादित महिनावारी दिवसको अवसरमा दीप प्रज्वलन

दाङ मङ्सिर , २२

५ औ अन्तराष्ट्रिय मर्यादित महिनावारी दिवसको अवसरमा दीप प्रज्वलन गरिएको छ । तुलसीपुरमा रहेको सहायता केन्द्र नेपालले दिवसको अवसर पारी बीपी चोकमा शुक्रबार दीप प्रज्वलन गरिएको हो ।

कार्यक्रममा तुलसीपुर उपमहानगरपालिकाकी उपमेयर स्यानी चौधरीले महिलाको‌ सबै क्षेत्रमा समान अवसर पाउनुपर्ने र महिला पुरुषसम्मान बाच्न पाउने बताउनुभयो। सहायता केन्द्र नेपालका उपाध्यक्ष अस्मिता नेपालीले महिलालाई विभेद गर्न नहुने बताइन् ।

उनीले महिला हिंसा अन्त्य गर्न यौन हिंसा र बाल विवाह पनि रोक्नुपर्नेमा जोड दिनुभयो । यस्तै समाजमा रहिआएका अपराध आदि रोक्नका लागी पनि मर्यादित महिनावारी दिवस मनाउनै पर्ने उहाँले बताउनुभएको थियो।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *