अपडेट
न्याय कटारीमा भएको जिप दुर्घटनामा दुईको मृत्यु ज्ञानज्योति मा नमुना संसद अभ्यास प्रतियोगिता घोराही सिमेन्ट उद्योगभित्र टिप्परको ठक्करबाट चालकको मृत्यु पश्चिम दाङमा एकैपटक पाँच पुलको टेन्डर अन्तराष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगितामा लोकप्रिय गायिका साहिमा श्रेष्ठको प्रस्तुति रहने दोस्रो अन्तर्राष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगिता २०८० सुरु दोस्रो अन्तर्राष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगिता २०८० सुरु शिखा बोर्डिङले मनायो २७ औँ वार्षिकोत्सव मगर संस्कृति जोगाउन आबश्यक छ ः मन्त्री मास्की आज फागुन १५ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस मगर संघ स्थापना दिवसमा प्युठानका ४ स्थानीय तहमा बिदा शैक्षिक सुधार तथा गुणस्तर अभिवृद्धिका लागि शिक्षण सिकाई प्रविधि र सीपलाई विकास गर्दै लैजानु पर्छ : अर्थमन्त्री मास्की अजम्बरी कृषि सहकारी संस्थाको ११ औं वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न पूर्व बेलायती सैनिक हरि बुढा मगरलाई बुढालाई दाङमा नागरिक अभिनन्दन घोराही-तुलसीपुर सडकमा आजदेखि यात्रामा ७० मिनेट समय लाग्ने विद्यार्थीलाई अहिलेको यो विश्व बजारमा बिक्न सक्ने शिक्षाको आवश्यकता छ : के.वि वली दलहरुले भन्छन : गुठी पिडित मोहि किसानको न्यायका लागि एकमत छौं  नेपाल रेडक्रस सोसाइटी पवननगर उपशाखाको १६ औं वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न रुसी सेनामा भर्ना भएका रोल्पाका एक युवक मारिए

बिदेश तिर तिव्र गतिमा हुने विकास देखेर म छक्कै छु : उपमेयर चौधरी

सागर सुबेदी , तुलसीपुर,मंसिर १५ 

तुलसीपुर उपमहानगरपालिका कि उप मेयर स्यानी चौधरीले आफु बिदेश तिरको तिव्र गतिमा हुने विकास देखेर छक्कै परेको बताएकि छिन । आज तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं ६ स्थित कवडहलमा भएको शारिरिक अपाङ्गता भएका व्यक्तिहरूको टेबलटेनिस प्रतियोगितामा प्रमुख अतिथि को रुपमा पाल्नु भएकि चौधरी ले आफ्नो मन्तव्य राख्दै यसो बताएकि हुन । आ

उनले‌ भनेकि छिन : “हाम्रो देशमा‌ कुनै पनि विकास गर्दा विभिन्न बाहना तथा सिस्टम को बाहना मा ढिला सुस्ति हुने गर्दछ तर बिदेश तिर हुने विकास निर्माण को कार्य यति तिव्र गतिमा हुन्छ कि म आफै पनि छक्क परेकि हुन्छु ।‌”

 

पछिल्लो समय तुलसीपुर उपमहानगरपालिका मा कहिल्यै बजेट त कहिल्यै अन्य विभिन्न बाहना मा विकास निर्माण का काममा ढिला सुस्ती देखिएको छ । जसमा जन प्रतिनिधि ले कानुन , निति ,नियम बनाएर विकास गर्नु पर्ने मा बिदेशी विकास देखेर छक्क परेको बताउनु हुन्छ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *