अपडेट
महायज्ञ तथा महाआरतीमा भक्तजनहरुको भिड् बढ्दै गुरु पूर्णिमाको महत्व ? न्यु स्टार बोर्डिङमा लागुऔषध दुर्व्यसनी बिरूद्ध सचेतनामुलक कार्यक्रम  व्यवसायीहरूलाई सदस्यता लिन घरेलु तथा साना उद्योग महासंघ तुलसीपुरको आग्रह तुलसीपुरको ज्ञानज्योती मा बि देशकै उत्कृष्ट ७ मा पर्न सफल चतुर्मास व्रत सुरू हुने हरिशयनी एकादशीको के छ महत्व ? गुरुकुल एकेडेमी तुलसिपुरका बिद्यार्थिहरुलाई सर्प सम्बन्धि प्रशिक्षण श्रावण महिना श्रवण र कण्डारक पूजाको महत्व ? भानुभक्त जयन्तिको महत्व सृष्टिको जापान जाने सपना त्रिशूलीमा अस्तायो धारापानीमा एक महिने महायज्ञ तथा महाआरती संचालन हुने स्वर्गिय साथीको सम्झनामा मानव सेवा आश्रमका ५८ जनालाई खाजा नास्ता  हेर्नुस् आज असार २५ गते मंगलबारको राशिफल आहा तुल्सिपुर अभियानको कार्यसमिति पुन: गठन ! अध्यक्षमा बस्याल  तुलसीपुरमा क्षयरोगका बिरामी खोजी अभियान तीव्र आज असार २० गते बिहिबार को राशिफल हेर्नुहोस मुहार फेर्दै विरेन्द्र मा.वि हेकुली आज असार १९ गते बुधबार को राशिफल हेर्नुहोस तुलसीपुर उपमहानगरलाई पूर्ण खोप सुनिश्चितता घोषणा आज असार १७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस

तुलसीपुर उपमहानगर नगर प्रहरी ले उठाएको सामान के गर्छ ? कहाँ जान्छ ?

 

सागर सुबेदी तुलसीपुर, मंसिर ५

 

पछिल्लो समय हामी सबैले देख्ने गछौँ नगर प्रहरी ले सडक छेउछाउमा सुपा, छिट्नी, तथा ठेला व्यापार गर्नेहरुको सामान नगर प्रहरी ले सिठ्ठी फुक्दै आउँछ अनी उठाएर लैजाने गर्दछ । हामी सबैको चासो को बिषय के रहेको थियो भने के गर्छ होला नगर प्रहरीले उठाएका सामान, ठेला के फिर्ता गर्छ होला ? के जरिवाना तिराउँछ होला ?

 

cntpress संवाददाता ले तुलसीपुर उपमहानगरपालिका उपभोक्ता हित संरक्षण शाखा प्रमुख रेखा शर्मा सँग गरिएको कुराकानी उहाँले जफत गरिएका ठेला लगायत अन्य सामानहरु फिर्ता नदिने गरेको बताउनु भएको छ । तुलसिपुर उपमहानगरपालिका जिन्सी शाखाले सूचना निकाली लिलाम बिक्री गर्ने बताउनु भएको छ। पहिले पहिले फिर्ता गरेको तर जरिवाना तिराइ फिर्ता गर्दा पनि बारबार ठेला तथा सडक छेउछाउमा व्यापार गरिरहेको पाइए पछि पछिल्लो समयमा भने जफत गरि लिलाम बिक्रि गर्ने बताउनुभयो ।

 

साथै अन्य तरकारी, फलफूल लयागत छिट्टै बिग्रने सामानहरुलाइ भने उपभोक्ता हित संरक्षण शाखा, नगर प्रहरी लगायतको उपस्थित मा मुचुल्का तयार पारी नष्ट गर्ने गरेको उपभोक्ता हित संरक्षण शाखा प्रमुख रेखा शर्माले बताउनुभयो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *