अपडेट
हेर्नुस् आज जेठ १४ गते सोमबारको राशिफल हेर्नुस् आज जेठ १३ गते आइतबारको राशिफल लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न जातिय बिभेद तथा छुवाछुत सम्बन्धि दुइदिने कानुनी साक्षरता हिमाल एकेडेमी ले मनायो ८ औँ राष्ट्रिय भलिबल दिवस  आज जेठ ८ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस प्रेस सेन्टरले पत्रकार महासंघ दाङमा सर्वसम्मत नेतृत्व चयनका लागि पहल गर्ने आज जेठ ७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस सञ्चारकर्मी आस्था के सी ले सार्वजनिक गरिन “जनयुद्धका चिठी” कर्णाली प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न मोहनी एकादशीको महत्त्व ? लागुपदार्थ दुर्व्यसन न्यूनिकरणबारे वक्तृत्वकला प्रतियोगिता तुलसीपुरको बेल्झुन्डिमा बस दुर्घटना हुदा १५ जना घाइते राजपुरमा आगलागी पिडितको घर बनाउन खटिए नेकपा का कार्यकर्ता सन्दिप लामिछाने निर्दोष साबित: अब विश्वकप खेल्ने एकै आर्थिक बर्षमा तिन वटा शवदाह गृह निर्माण हेर्नुस् आज जेठ २ गतेको राशिफल राप्ती बबई क्याम्पसमा तालाः गार्ड हटाउन नपाउने बिद्यार्थीको माग हेर्नुस् आज जेठ १‌ गतेको राशिफल नेपालीले धानेको भारतको बजार

सान्नी त्रिवेणी गाउँपालिका मा एक दिने  आधारभूत जीवन  सहायता तालिम सम्पन्न

नरेश भट्टराई , कालिकोट 

नेपाल रेडक्रस सोसाइटी कालिकोट जिल्ला शाखा द्वारा संचालित सामुदयिक स्वास्थ्यका लागि एकिकृत पहल कार्यक्रम सान्नी त्रिवेणी गाउँपालिका मा सम्पन्न भएको छ ।

कार्यक्रममा प्रमुख अथिति नेपाल रेडक्रस सोसाइटी कर्णाली प्रदेश का उप निदेशक सन्दिप कुमार मगर हुनुहुन्थ्यो , कार्यक्रम को विशेष अथिति अभिषेक ओझा रहनु भएको थियो  ।

नेपाल रेडक्रस सोसाइटी कालिकोट जिल्ला शाखा द्वारा संचालित सामुदयिक स्वास्थ्यका लागि एकिकृत पहल कार्यक्रम अन्तरगत सान्नी त्रिवेणी गाउँपालिका मा एक दिने  आधारभूत जीवन  सहायता तालिम सम्पन्न गरिएको छ । उक्त तालीममा गाउँपालिका अन्तरगत रहेका सम्पुर्ण स्वास्थ्य संस्था , रेडक्रस प्रतिनिधि , कर्मचारी र विद्यालयका शिक्षक गरी जम्मा २० जना तालीममा सहभागी रहेका थिए । उक्त कार्यक्रमको सहजीकरण, सान्नी त्रिवेणी गाउँपालिका का स्वास्थ्य प्रमुख मिन बहादुर विष्ट, कालिकोट जिल्ला परियोजना अधिकृत भरत हमाल र पालिका संयोजक भोजराज ओझा ले  गर्नु  भएको थियो,उक्त तालिम पश्चात गाउँ घरमा यदि कसैलाई दुःख कष्ट भयो भने बचाउन सकिने सिप  मुलक तालिम रहेको पालिका संयोजक भोजराज ओझा ले बताउनु भयो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *