अपडेट
महायज्ञ तथा महाआरतीमा भक्तजनहरुको भिड् बढ्दै गुरु पूर्णिमाको महत्व ? न्यु स्टार बोर्डिङमा लागुऔषध दुर्व्यसनी बिरूद्ध सचेतनामुलक कार्यक्रम  व्यवसायीहरूलाई सदस्यता लिन घरेलु तथा साना उद्योग महासंघ तुलसीपुरको आग्रह तुलसीपुरको ज्ञानज्योती मा बि देशकै उत्कृष्ट ७ मा पर्न सफल चतुर्मास व्रत सुरू हुने हरिशयनी एकादशीको के छ महत्व ? गुरुकुल एकेडेमी तुलसिपुरका बिद्यार्थिहरुलाई सर्प सम्बन्धि प्रशिक्षण श्रावण महिना श्रवण र कण्डारक पूजाको महत्व ? भानुभक्त जयन्तिको महत्व सृष्टिको जापान जाने सपना त्रिशूलीमा अस्तायो धारापानीमा एक महिने महायज्ञ तथा महाआरती संचालन हुने स्वर्गिय साथीको सम्झनामा मानव सेवा आश्रमका ५८ जनालाई खाजा नास्ता  हेर्नुस् आज असार २५ गते मंगलबारको राशिफल आहा तुल्सिपुर अभियानको कार्यसमिति पुन: गठन ! अध्यक्षमा बस्याल  तुलसीपुरमा क्षयरोगका बिरामी खोजी अभियान तीव्र आज असार २० गते बिहिबार को राशिफल हेर्नुहोस मुहार फेर्दै विरेन्द्र मा.वि हेकुली आज असार १९ गते बुधबार को राशिफल हेर्नुहोस तुलसीपुर उपमहानगरलाई पूर्ण खोप सुनिश्चितता घोषणा आज असार १७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस

ग्वारखोलामा पौडी खेल्ने क्रममा बालिका को मृत्यु

तुलसीपुर , कार्तिक ५

दाङको तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं ७ स्थित ग्वारखोलामा पौडी खेल्ने क्रममा एक बालिका को मृत्यु भएको छ । दिनको २ बजे साथिहरु सँग पौडी खेल्न गएकि बालिका को पानिमा डुबेर मुत्यु भएको हो । राजपुर गाउँपालिका वडा नं १ स्थायी घर भइ तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं ७ मा बस्ने आमा सुन्तली खड्का कि ७ बर्षिया छोरी समिक्षा खड्काको मृत्यु भएको छ ।

तुलसीपुर उपमहानगरपालिका ले खोलाको बालुवा तथा ढुङ्गा उत्खनन गरी जथाभावी छाड्दा खोला गहिरो हुन गएको कारण तुलसिपुर उपमहानगरपालिका को यसतर्फ ध्यान जान जरुरी रहेको स्थानिय बताउछन।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *