अपडेट
हेर्नुहोस् आज शनिबारको राशिफल बैशाख ७ गते शुक्रबारको राशिफल हेर्नुहोस बैशाख ६ गते बिहिबार को राशिफल हेर्नुहोस थारमारे दुर्घटना अवडेट : २२ जना घाइते, ९ जनालाई रिफर, ४ काे अवस्था गम्भीर सल्यानमा बस दुर्घटना‌ हुदाँ १४ जना घाईते रामनवमीव्रतको धार्मिक महत्व ? व्यावसायिक सम्वर्द्धन केन्द्र को भवन उद्घाटन : व्यवसायीहरू एकजुट हुनु पर्नेमा जोड पश्चिम दाङ जोड्ने माथिल्लो सडक बहुबर्षियमा समावेश सुनको मूल्य प्रतितोला दुई हजार दुई सयले घट्यो आज बैशाख २, २०८१, आइतबारको राशिफल हेर्नुहोस गजल – जयन्ता खत्री “सुधा” नववर्षारम्भ जानकारी ! तुलसीपुरमा एयरपोर्ट सन्चालन नहुँदा जनप्रतिनिधिहरुले दु:ख भोगेका छन् : मेयर टिकाराम खड्का प्यूठानको मल्लरानीमा खाना महोत्सव सुरु  तुलसीपुरको एयरपोर्ट सन्चालन नहुँदा जनप्रतिनिधिहरू नेपालगञ्ज, भौरवाबाट हवाईजहाज चढ्न बाध्य छन्: मेयर टिकाराम खड्का आफैले पढेको विद्यालयबाट पूर्वमन्त्री मास्की सम्मानित तुलसीपुर ५ का बालबालिकालाइ नेतृत्व विकास तथा क्षमता अभिवृद्धी तालिम अस्मिता अधिकारीले नचाइन ज्ञानज्योतीका बिद्यार्थी मन्त्री हुँदा बजेट हालेँ,अब विकास हेर्छुः मास्की दाङमा बसको ठक्करबाट मोटरसाईकल चालकको मृत्यु

मोहनमाया मा.वि ले गर्यो कक्षा ११ लाई स्वागत

सौगात घिमिरे |  बिर्तामोड नगरपालिका वडा न.२ स्थित मोहनमाया माध्यमिक विद्यालयमा कक्षा ११ का नवआगन्तुक
विध्यार्थीहरुको स्वागत तथा दसैंको शुभकामना आदानप्रदान कार्यक्रम समापन भएको छ!

आज शनिबार पहिलो त्रैमासिक परिक्षा सकिए लगत्तै कक्षा ११ तथा डिप्लोमा प्रथम वर्षमा अध्ययन गर्न आएका नवआगन्तुक विध्यार्थीहरुलाई कक्षा १२ को आयोजना साथै विद्यालयको सहयोगमा स्वागत तथा नेपालीहरुको महान चाड बडादसैं-२०८०को शुभकामना आदानप्रदान कार्यक्रम समापन भएको हो! कक्षा ११/१२ का विध्यार्थी प्रतिनिधि अध्यक्ष नविन तिवारीको अध्यक्षतामा समापन भएको कार्यक्रम विद्यालय प्रधानाध्यापक शेर बहादुर श्रेष्ठ,विद्यालय व्यवस्थापन समिति अध्यक्ष देवी निरौला बस्नेत,शिक्षक अभिभावक संघ अध्यक्ष लिला नाथ खत्री तथा विद्यालय व्यस्थापन समितिका सदस्य हरुको आतिथ्यमा समापन भएको हो।
पहिलो चरणमा अतिथिहरुद्वारा सम्पुर्ण नवआगन्तुक विध्यार्थीहरुलाई अबिर खदा तथा मायाको चिनो सहित स्वागत गरिएको थियो भने भने त्यसपश्चात् विभिन्न विधामा विध्यार्थीहरुको अन्तरनिहित क्षमता प्रष्फुटन गरिएको थियो जस अन्तर्गत विध्यार्थीहरुद्वारा नृत्य,गायन तथा कबिता गजलहरु प्रस्तुत गरिएका थिए,
कार्यक्रममा बोल्दै विद्यालयका प्रधानाध्यापक शेरबहादुर श्रेष्ठले ५ वर्ष अघि निकै नै न्यून विध्यार्थीहरु सहित ११ /१२ का कक्षा सन्चालनमा ल्याएको र आज भने विद्यालय मुलककै एक नमुना विद्यालयको रुपमा स्थापित भइसकेको र आज विद्यालयमा भर्ना पाउन विध्यार्थीहरुको अत्याधिक चाप रहने गरेको कुरा राख्नु भयो। कक्षा १२ का टिका रिजाल तथा अपेक्षा आचार्य द्वारा स्वागत गरेको कार्यक्रम कक्षा १२ कै विध्यार्थीद्वय अदिति चौलागाईं र प्रदिप थापाद्वारा सन्चालन गरिएको थियो।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *