अपडेट
न्याय कटारीमा भएको जिप दुर्घटनामा दुईको मृत्यु ज्ञानज्योति मा नमुना संसद अभ्यास प्रतियोगिता घोराही सिमेन्ट उद्योगभित्र टिप्परको ठक्करबाट चालकको मृत्यु पश्चिम दाङमा एकैपटक पाँच पुलको टेन्डर अन्तराष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगितामा लोकप्रिय गायिका साहिमा श्रेष्ठको प्रस्तुति रहने दोस्रो अन्तर्राष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगिता २०८० सुरु दोस्रो अन्तर्राष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगिता २०८० सुरु शिखा बोर्डिङले मनायो २७ औँ वार्षिकोत्सव मगर संस्कृति जोगाउन आबश्यक छ ः मन्त्री मास्की आज फागुन १५ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस मगर संघ स्थापना दिवसमा प्युठानका ४ स्थानीय तहमा बिदा शैक्षिक सुधार तथा गुणस्तर अभिवृद्धिका लागि शिक्षण सिकाई प्रविधि र सीपलाई विकास गर्दै लैजानु पर्छ : अर्थमन्त्री मास्की अजम्बरी कृषि सहकारी संस्थाको ११ औं वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न पूर्व बेलायती सैनिक हरि बुढा मगरलाई बुढालाई दाङमा नागरिक अभिनन्दन घोराही-तुलसीपुर सडकमा आजदेखि यात्रामा ७० मिनेट समय लाग्ने विद्यार्थीलाई अहिलेको यो विश्व बजारमा बिक्न सक्ने शिक्षाको आवश्यकता छ : के.वि वली दलहरुले भन्छन : गुठी पिडित मोहि किसानको न्यायका लागि एकमत छौं  नेपाल रेडक्रस सोसाइटी पवननगर उपशाखाको १६ औं वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न रुसी सेनामा भर्ना भएका रोल्पाका एक युवक मारिए

चाडपर्व लक्षित महङ्गी घटाउन माग गर्दै तुलसीपुर मा प्रदर्शन

सागर सुबेदी, असोज १४ , तुलसीपुर

दाङको तुलसीपुर उपमहानगरपालिका स्थित बि पि चोकमा तुलसीपुर का युवाहरुले प्रदर्शन गरेका छन । चाडपर्व नजिकिए सँगै बजारमा कालो बजारी तथा महङ्गी बढ्ने हुँदा सरकारको ध्यानाकर्षण गराउन प्रदर्शन गरिएको थियो । चाडपर्व लक्षित रासन , खाद्य तथा पेट्रोलियम पदार्थमा कालो बजारी तथा महङ्गी बढ्ने गरेको पाइए सँगै सरकारको ध्यानाकर्षण गराउन प्रदर्शन गरिएको प्रदर्शन को क्रममा बोल्ने हरुले बताएका थिए । जनता महङ्गी का कारण मार मा परेको र सरकार नदेखे झैँ गरेको भन्दै प्रदर्शनकारी हरुले ! दलाल सरकार होशियार ! , ! सोझा जनता झुक्याउन पाइदैन !

 

, ! दलालहरु होशियार ! ,

! बढ्दो महङ्गी नियन्त्रण गर ! जस्ता नारा लेखिएका पोष्टर ( पम्प्लेट ) प्रदर्शन गरेका थिए ‌ ।

कार्यक्रम मा बोल्दै : अभिषेक दाहाल , सन्दिप गौतम, के वि वली , लक्षमण खत्री , दिपक खड्काले यो प्रदर्शन कार्यक्रम लाइ‌ सरकारले सामान्य सम्झिएर वास्ता नगरे युवाहरु जस्तो सुकै कार्यक्रम गर्न पनि पछि नहट्ने चेतावनी समेत दिएका हुन ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *