अपडेट
महायज्ञ तथा महाआरतीमा भक्तजनहरुको भिड् बढ्दै गुरु पूर्णिमाको महत्व ? न्यु स्टार बोर्डिङमा लागुऔषध दुर्व्यसनी बिरूद्ध सचेतनामुलक कार्यक्रम  व्यवसायीहरूलाई सदस्यता लिन घरेलु तथा साना उद्योग महासंघ तुलसीपुरको आग्रह तुलसीपुरको ज्ञानज्योती मा बि देशकै उत्कृष्ट ७ मा पर्न सफल चतुर्मास व्रत सुरू हुने हरिशयनी एकादशीको के छ महत्व ? गुरुकुल एकेडेमी तुलसिपुरका बिद्यार्थिहरुलाई सर्प सम्बन्धि प्रशिक्षण श्रावण महिना श्रवण र कण्डारक पूजाको महत्व ? भानुभक्त जयन्तिको महत्व सृष्टिको जापान जाने सपना त्रिशूलीमा अस्तायो धारापानीमा एक महिने महायज्ञ तथा महाआरती संचालन हुने स्वर्गिय साथीको सम्झनामा मानव सेवा आश्रमका ५८ जनालाई खाजा नास्ता  हेर्नुस् आज असार २५ गते मंगलबारको राशिफल आहा तुल्सिपुर अभियानको कार्यसमिति पुन: गठन ! अध्यक्षमा बस्याल  तुलसीपुरमा क्षयरोगका बिरामी खोजी अभियान तीव्र आज असार २० गते बिहिबार को राशिफल हेर्नुहोस मुहार फेर्दै विरेन्द्र मा.वि हेकुली आज असार १९ गते बुधबार को राशिफल हेर्नुहोस तुलसीपुर उपमहानगरलाई पूर्ण खोप सुनिश्चितता घोषणा आज असार १७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस

असुरक्षित नगर ः तुलसीपुर उपमहानगर

सागर सुबेदी , असोज ९ , तुलसीपुर

चुनावी नारामा स्मार्ट सिटी बनाउने आशा देखाइएका तुलसीपुर बासी सपना दैख्दादैख्दै डर र त्रासमा जिवन कटाइरहेका छन । १३ बर्षकि बालिका देखि ७३ बर्षिया बृद्या सम्म बलात्कृत भएका छन । साउन ५ गते तुलसीपुरको बसपार्कमा ७३ बर्षिया बृद्या बलात्कृत भएको खबर ताजै रहँदा यता असोज ७ गते तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं १९ कि १२ बर्षिया बालिका बलत्किृत भएकि छिन । बलात्कार का घटना सँगसँगै खुकुरी प्रहार का घटना पनि यत्ती कै देखिन्छन । असोज २ गते प्रहरी ले दिन दहाडै खुकुरी सहित २ जनालाई पक्राउ गरेको थियो । असोज ५ गते बसपार्कमा एक गाडि धनी माथी खुकुरी प्रहार भएको थियो । त्यसैको अर्काे दिन तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं ११ मा एक व्यक्तिले ३ जनालाइ खुकुरी प्रहार गरेका थिए । जसमध्ये १ जनाको घटाना स्थल मै मृत्यु भएको थियो भने २ जना गम्भिर घाइते भएका थिए ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *