अपडेट
न्याय कटारीमा भएको जिप दुर्घटनामा दुईको मृत्यु ज्ञानज्योति मा नमुना संसद अभ्यास प्रतियोगिता घोराही सिमेन्ट उद्योगभित्र टिप्परको ठक्करबाट चालकको मृत्यु पश्चिम दाङमा एकैपटक पाँच पुलको टेन्डर अन्तराष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगितामा लोकप्रिय गायिका साहिमा श्रेष्ठको प्रस्तुति रहने दोस्रो अन्तर्राष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगिता २०८० सुरु दोस्रो अन्तर्राष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगिता २०८० सुरु शिखा बोर्डिङले मनायो २७ औँ वार्षिकोत्सव मगर संस्कृति जोगाउन आबश्यक छ ः मन्त्री मास्की आज फागुन १५ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस मगर संघ स्थापना दिवसमा प्युठानका ४ स्थानीय तहमा बिदा शैक्षिक सुधार तथा गुणस्तर अभिवृद्धिका लागि शिक्षण सिकाई प्रविधि र सीपलाई विकास गर्दै लैजानु पर्छ : अर्थमन्त्री मास्की अजम्बरी कृषि सहकारी संस्थाको ११ औं वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न पूर्व बेलायती सैनिक हरि बुढा मगरलाई बुढालाई दाङमा नागरिक अभिनन्दन घोराही-तुलसीपुर सडकमा आजदेखि यात्रामा ७० मिनेट समय लाग्ने विद्यार्थीलाई अहिलेको यो विश्व बजारमा बिक्न सक्ने शिक्षाको आवश्यकता छ : के.वि वली दलहरुले भन्छन : गुठी पिडित मोहि किसानको न्यायका लागि एकमत छौं  नेपाल रेडक्रस सोसाइटी पवननगर उपशाखाको १६ औं वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न रुसी सेनामा भर्ना भएका रोल्पाका एक युवक मारिए

असुरक्षित नगर ः तुलसीपुर उपमहानगर

सागर सुबेदी , असोज ९ , तुलसीपुर

चुनावी नारामा स्मार्ट सिटी बनाउने आशा देखाइएका तुलसीपुर बासी सपना दैख्दादैख्दै डर र त्रासमा जिवन कटाइरहेका छन । १३ बर्षकि बालिका देखि ७३ बर्षिया बृद्या सम्म बलात्कृत भएका छन । साउन ५ गते तुलसीपुरको बसपार्कमा ७३ बर्षिया बृद्या बलात्कृत भएको खबर ताजै रहँदा यता असोज ७ गते तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं १९ कि १२ बर्षिया बालिका बलत्किृत भएकि छिन । बलात्कार का घटना सँगसँगै खुकुरी प्रहार का घटना पनि यत्ती कै देखिन्छन । असोज २ गते प्रहरी ले दिन दहाडै खुकुरी सहित २ जनालाई पक्राउ गरेको थियो । असोज ५ गते बसपार्कमा एक गाडि धनी माथी खुकुरी प्रहार भएको थियो । त्यसैको अर्काे दिन तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं ११ मा एक व्यक्तिले ३ जनालाइ खुकुरी प्रहार गरेका थिए । जसमध्ये १ जनाको घटाना स्थल मै मृत्यु भएको थियो भने २ जना गम्भिर घाइते भएका थिए ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *