अपडेट
न्याय कटारीमा भएको जिप दुर्घटनामा दुईको मृत्यु ज्ञानज्योति मा नमुना संसद अभ्यास प्रतियोगिता घोराही सिमेन्ट उद्योगभित्र टिप्परको ठक्करबाट चालकको मृत्यु पश्चिम दाङमा एकैपटक पाँच पुलको टेन्डर अन्तराष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगितामा लोकप्रिय गायिका साहिमा श्रेष्ठको प्रस्तुति रहने दोस्रो अन्तर्राष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगिता २०८० सुरु दोस्रो अन्तर्राष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगिता २०८० सुरु शिखा बोर्डिङले मनायो २७ औँ वार्षिकोत्सव मगर संस्कृति जोगाउन आबश्यक छ ः मन्त्री मास्की आज फागुन १५ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस मगर संघ स्थापना दिवसमा प्युठानका ४ स्थानीय तहमा बिदा शैक्षिक सुधार तथा गुणस्तर अभिवृद्धिका लागि शिक्षण सिकाई प्रविधि र सीपलाई विकास गर्दै लैजानु पर्छ : अर्थमन्त्री मास्की अजम्बरी कृषि सहकारी संस्थाको ११ औं वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न पूर्व बेलायती सैनिक हरि बुढा मगरलाई बुढालाई दाङमा नागरिक अभिनन्दन घोराही-तुलसीपुर सडकमा आजदेखि यात्रामा ७० मिनेट समय लाग्ने विद्यार्थीलाई अहिलेको यो विश्व बजारमा बिक्न सक्ने शिक्षाको आवश्यकता छ : के.वि वली दलहरुले भन्छन : गुठी पिडित मोहि किसानको न्यायका लागि एकमत छौं  नेपाल रेडक्रस सोसाइटी पवननगर उपशाखाको १६ औं वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न रुसी सेनामा भर्ना भएका रोल्पाका एक युवक मारिए

गाउँपालिका स्तरीय हाजिरी जवाफ प्रतियोगिता सम्पन्न

मोरङ जिल्लाको जहदा गाउँपालिकामा गउँपालिका स्तरीय हाजरी जवाफ प्रतियोगीता सम्पन्न भएको छ ।

संवाद फाउनडेशन मोरङ को आयोजनामा ५९ औं राष्ट्रिय वाल दिवसको अवसरमा जहदा गाउँपालिका को सभाहल मा कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो ।

विद्यार्थीहरुको क्षमता अभिवृद्धि, ज्ञान सुधार, प्रतिष्पर्धी बनाउन र राष्ट्रिय तथा अन्तर्राष्ट्रिय स्तरमा हुने यस्ता प्रतियोगिताका लागि तैयार गर्ने उदेश्यले यस हाजरी जवाफ प्रतियोगिताको आयोजना गरिएको संवाद फाउनडेशन मोरङ संयोजक अभय मगरले बताए ।

प्रमुख अतिथी जहदा गाउँपालीकाका अध्यक्ष जितेन्द्र प्रसाद साह का अनुसार गा.पा. भित्र रहेका सम्पुर्ण बिद्यार्थीका चौर्तफी बिकासका लागि यस्ता खाले कार्यक्रमको आयोजना गर्न अती आवश्यक रहेको बताए । साथै गा.पा. भित्र रहेका सम्पुर्ण स्कुलका शिक्षक तथा शिक्षिकाहरुलाई समयमा बिद्यालय आउँन आग्रह समेत गरेका थिए ।

प्रतियोगितामा जहदा गाउँपालिका भरीमा रहेका श्री दुर्गा माध्यमिक विद्यालय जहदा-१,
श्री बैरीया माध्यमिक विद्यालय जहदा-२, जनता माध्यमिक विद्यालय जहदा-२, श्री लक्ष्मी माध्यमिक विद्यालय जहदा ३ श्री सार्वजनिक माध्यमिक विद्यालय जहदा ४ श्रि दुर्गा माध्यमिक विद्यालय जहदा-५, श्रि जनता माध्यमिक विद्यालय जहदा-६ र श्री महेन्द्र माध्यमिक विद्यालय जहदा-७ गरी जम्म ८ वटा स्कुलका बिद्यार्थी सहभागीता रहेको थियो ।

प्रतियोगितामा सहभागी स्कुलहरु मध्ये श्री दुर्गा माध्यमिक विद्यालय जहदा-५ ले प्रथम ,श्री महेन्द्र माध्यमिक विद्यालय जहदा ७ दितीय, श्री बैरिया माध्यमिक विद्यालय जहदा-२ ले तृतय स्थान हासिल गरेका थिए ।

प्रतियोगीतामा सहभागी विद्यार्थीका लागि पुरस्कार सहित मेडल र ट्रर्फीको ब्यवस्ता रहेको थियो ।

कार्यक्रममा प्रमुख अतिथी जहदा गाउँपालिकाका अध्यक्ष जितेन्द्र प्रसाद साह , बिशिष्ठ अतिथी जहदा गाउँपालिकाका अध्यक्ष उपाध्यक्ष हन्ना सोरेन, बिभिन्न स्कुलका स्कुल प्रतिनिधिहरु लगायत बिद्यार्थी र स्थानियहरुको ब्यापक उपस्थिती रहेको थियो ।

कार्यक्रम संवाद फाउनडेशन मोरङ संयोजक अभय मगर को अध्यक्षतामा सम्पन्न भएको थियो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *