अपडेट
न्याय कटारीमा भएको जिप दुर्घटनामा दुईको मृत्यु ज्ञानज्योति मा नमुना संसद अभ्यास प्रतियोगिता घोराही सिमेन्ट उद्योगभित्र टिप्परको ठक्करबाट चालकको मृत्यु पश्चिम दाङमा एकैपटक पाँच पुलको टेन्डर अन्तराष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगितामा लोकप्रिय गायिका साहिमा श्रेष्ठको प्रस्तुति रहने दोस्रो अन्तर्राष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगिता २०८० सुरु दोस्रो अन्तर्राष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगिता २०८० सुरु शिखा बोर्डिङले मनायो २७ औँ वार्षिकोत्सव मगर संस्कृति जोगाउन आबश्यक छ ः मन्त्री मास्की आज फागुन १५ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस मगर संघ स्थापना दिवसमा प्युठानका ४ स्थानीय तहमा बिदा शैक्षिक सुधार तथा गुणस्तर अभिवृद्धिका लागि शिक्षण सिकाई प्रविधि र सीपलाई विकास गर्दै लैजानु पर्छ : अर्थमन्त्री मास्की अजम्बरी कृषि सहकारी संस्थाको ११ औं वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न पूर्व बेलायती सैनिक हरि बुढा मगरलाई बुढालाई दाङमा नागरिक अभिनन्दन घोराही-तुलसीपुर सडकमा आजदेखि यात्रामा ७० मिनेट समय लाग्ने विद्यार्थीलाई अहिलेको यो विश्व बजारमा बिक्न सक्ने शिक्षाको आवश्यकता छ : के.वि वली दलहरुले भन्छन : गुठी पिडित मोहि किसानको न्यायका लागि एकमत छौं  नेपाल रेडक्रस सोसाइटी पवननगर उपशाखाको १६ औं वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न रुसी सेनामा भर्ना भएका रोल्पाका एक युवक मारिए

टोल सरसफाई मा अग्रसर बन्दै जितपुर टोल विकास संस्था

तुलसीपुर, ३० भदौ ।
तुलसीपुर,७ को एक टोलमा सरसफाई गरिएको छ । तुलसीपुर,७ जितपुरमा रहेको जितपुर टोल विकास संस्थामा आज(शनिवार) सरसफाई गरिएको हो ।

आफ्नो गाउँ स्वच्छ राख्न तथा नजिकिएका चाडपर्वलाई लक्षित गरेर टोलमा सरसफाई गरिएको संस्थाका उपाध्यक्ष विराट आचार्यले बताउनुभयो।त्यस्तै टोललाई सफा राख्न नियमित रुपमा सरसफाई गर्दै आएको संस्थाका सचिव कृष्णा शर्माले बताउनुभयो । उहाँले टोलको साथसाथै व्यक्तिगत सरसफाईमा पनि उत्तिकै ध्यान दिनुपर्ने बताउनुभएको हो ।सरसफाई कार्याक्रममा बोल्ने सहभागीहरुले टोल सरसफाईमा सवैले ध्यान दिनुपर्ने धारणा राखेका थिए । टोलको सरसफाई नै पहिचानको विषय रहेको भन्दै घर,आँगन र बाटो वरपर सँधै सफा राख्नुपर्ने बताएका हुन ।

फोहोरलाई सहि तरीकाले व्यबस्थापन गर्ननसक्दा बातावरणीय प्रदुषण समेत बढ्रन सक्नेतर्फ सचेत रहनुपर्ने सहभागी सदस्यहरुले बताएका छनकार्यक्रममा संस्थाका निवर्तमान अध्यक्ष तथा समाजसेवी उपेन्द« पौडेल,नरेश पौडेल,श्रीधर पौडेल,नारायण पोखरेल,शारदा चौधरी,कमल आचार्य लगाएतले मन्तव्य राख्नुभएको थियो ।संस्थाका अध्यक्ष राजकुमार आत्रेयको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रमको सहजिकरण तिर्थराज शर्माले गर्नुभएको थियो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *