अपडेट
हेर्नुस् आज जेठ १४ गते सोमबारको राशिफल हेर्नुस् आज जेठ १३ गते आइतबारको राशिफल लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न जातिय बिभेद तथा छुवाछुत सम्बन्धि दुइदिने कानुनी साक्षरता हिमाल एकेडेमी ले मनायो ८ औँ राष्ट्रिय भलिबल दिवस  आज जेठ ८ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस प्रेस सेन्टरले पत्रकार महासंघ दाङमा सर्वसम्मत नेतृत्व चयनका लागि पहल गर्ने आज जेठ ७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस सञ्चारकर्मी आस्था के सी ले सार्वजनिक गरिन “जनयुद्धका चिठी” कर्णाली प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न मोहनी एकादशीको महत्त्व ? लागुपदार्थ दुर्व्यसन न्यूनिकरणबारे वक्तृत्वकला प्रतियोगिता तुलसीपुरको बेल्झुन्डिमा बस दुर्घटना हुदा १५ जना घाइते राजपुरमा आगलागी पिडितको घर बनाउन खटिए नेकपा का कार्यकर्ता सन्दिप लामिछाने निर्दोष साबित: अब विश्वकप खेल्ने एकै आर्थिक बर्षमा तिन वटा शवदाह गृह निर्माण हेर्नुस् आज जेठ २ गतेको राशिफल राप्ती बबई क्याम्पसमा तालाः गार्ड हटाउन नपाउने बिद्यार्थीको माग हेर्नुस् आज जेठ १‌ गतेको राशिफल नेपालीले धानेको भारतको बजार

धार्मिक महासंघद्वारा माइतीघरमा गौहत्या विरुद्ध विरोध प्रदर्शन

२३ भाद्र ,काठमाडौं ।    वैदिक सनातन धार्मिक महासंघ तथा विश्व हिन्दू परिषद नेपालले काठमाडौंको माइतीघरमा गौहत्याको विरोधमा प्रदर्शन गरेको छ ।परिषद समर्थकहरुको बाक्लो उपस्थितिमा धरानमा गौहत्या गरिएको विरोधमा प्रदर्शन गरिएको हो । उनीहरुले ‘गौ हत्यारालाई कारबाही गर’, ‘राष्ट्रिय जनवार गाईको संरक्षण गर’, ‘गाई हाम्री माता हुन्’, ‘हाम्रो धर्म संस्कृति प्राणभन्दा प्यारो छ’ जस्ता नारा लगाएर प्रदर्शन गरेका थिए । प्रदर्शनमा करिब ५०० जनाकाे सहभागिता थियाे ।

गत साउनमा धरानमा गोरु काटेर सार्वजनिक भोज आयोजना गरी सामाजिक सञ्जालमा भिडिओ हालिएपछि त्यसमा संलग्नलाई कारबाहीको माग हुँदै आएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *