अपडेट
महायज्ञ तथा महाआरतीमा भक्तजनहरुको भिड् बढ्दै गुरु पूर्णिमाको महत्व ? न्यु स्टार बोर्डिङमा लागुऔषध दुर्व्यसनी बिरूद्ध सचेतनामुलक कार्यक्रम  व्यवसायीहरूलाई सदस्यता लिन घरेलु तथा साना उद्योग महासंघ तुलसीपुरको आग्रह तुलसीपुरको ज्ञानज्योती मा बि देशकै उत्कृष्ट ७ मा पर्न सफल चतुर्मास व्रत सुरू हुने हरिशयनी एकादशीको के छ महत्व ? गुरुकुल एकेडेमी तुलसिपुरका बिद्यार्थिहरुलाई सर्प सम्बन्धि प्रशिक्षण श्रावण महिना श्रवण र कण्डारक पूजाको महत्व ? भानुभक्त जयन्तिको महत्व सृष्टिको जापान जाने सपना त्रिशूलीमा अस्तायो धारापानीमा एक महिने महायज्ञ तथा महाआरती संचालन हुने स्वर्गिय साथीको सम्झनामा मानव सेवा आश्रमका ५८ जनालाई खाजा नास्ता  हेर्नुस् आज असार २५ गते मंगलबारको राशिफल आहा तुल्सिपुर अभियानको कार्यसमिति पुन: गठन ! अध्यक्षमा बस्याल  तुलसीपुरमा क्षयरोगका बिरामी खोजी अभियान तीव्र आज असार २० गते बिहिबार को राशिफल हेर्नुहोस मुहार फेर्दै विरेन्द्र मा.वि हेकुली आज असार १९ गते बुधबार को राशिफल हेर्नुहोस तुलसीपुर उपमहानगरलाई पूर्ण खोप सुनिश्चितता घोषणा आज असार १७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस

एमसिसि कार्यान्वयन बिरुद्ध जागरण प्रचार गर्दै विप्लव नेतृत्वको नेकपा

विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीले एमसिसी सम्झौता कार्यान्वयनका विरुद्ध देशव्यापी संघर्षका कार्यक्रमहरु सार्वजनिक गर्दै देशव्यापी संघर्ष गरिरहेको छ ।

नेकपाले आज देशव्यापी एमसिसी सम्झौता कार्यान्वयनका विरुद्ध गाउँगाउँमा जागरण प्रचार गरिरहेको जनाएको छ ।

 

यसैबीच नेकपा पश्चिम दाङले तुलसीपुर उपमहानगरपालिकाका विभिन्न स्थानहरुमा एमसिसी विरुद्ध माइकिङ गर्दै जागरण प्रचार गरिरहेको सो पार्टीका तुलसीपुर उपमहानगर कमिटीका इन्चार्ज भुवन सीले बताएका छन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *