अपडेट
हेर्नुस् आज जेठ १४ गते सोमबारको राशिफल हेर्नुस् आज जेठ १३ गते आइतबारको राशिफल लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न जातिय बिभेद तथा छुवाछुत सम्बन्धि दुइदिने कानुनी साक्षरता हिमाल एकेडेमी ले मनायो ८ औँ राष्ट्रिय भलिबल दिवस  आज जेठ ८ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस प्रेस सेन्टरले पत्रकार महासंघ दाङमा सर्वसम्मत नेतृत्व चयनका लागि पहल गर्ने आज जेठ ७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस सञ्चारकर्मी आस्था के सी ले सार्वजनिक गरिन “जनयुद्धका चिठी” कर्णाली प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न मोहनी एकादशीको महत्त्व ? लागुपदार्थ दुर्व्यसन न्यूनिकरणबारे वक्तृत्वकला प्रतियोगिता तुलसीपुरको बेल्झुन्डिमा बस दुर्घटना हुदा १५ जना घाइते राजपुरमा आगलागी पिडितको घर बनाउन खटिए नेकपा का कार्यकर्ता सन्दिप लामिछाने निर्दोष साबित: अब विश्वकप खेल्ने एकै आर्थिक बर्षमा तिन वटा शवदाह गृह निर्माण हेर्नुस् आज जेठ २ गतेको राशिफल राप्ती बबई क्याम्पसमा तालाः गार्ड हटाउन नपाउने बिद्यार्थीको माग हेर्नुस् आज जेठ १‌ गतेको राशिफल नेपालीले धानेको भारतको बजार

एमसिसी कार्यान्वयन विरुद्धको डिजिटल प्रचारमा प्रशासनको रोक!

भदौ ७ , तुलसीपुर । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी पश्चिम दाङले तुलसीपुरमा एमसिसी सम्झौता कार्यान्वयनका विरुद्ध डिजिटल प्रचार गरेको छ ।

नेकपाले एमसिसी सम्झौता कार्यान्वयनका विरुद्ध जनतामा जागरण पैदा गर्ने उद्देश्यले तुलसीपुरको बिरेन्द्र चोकमा रहेको डिजिटल बोर्डमा राष्ट्रघाती एमसिसी सम्झौता खारेज गरौं लेखिएको पोस्टर प्रचार गरेको हो ।

यता नेकपाको डिजिटल प्रचारलाइ समेत प्रहरी प्रशासनले रोक लगाएको छ । इलाका प्रहरी कार्यालय तुलसीपुरका डिएसपी पुष्पराज मल्लले खोजम एडभर्टाइजिङ एण्ड म्यानेजमेन्ट प्रालीका सञ्चालकलाई प्रहरी कार्यालयमा बोलाएर प्रचार हटाउन निर्देशन दिएका हुन् ।

सिडियोको आदेश हो भन्दै इप्रका तुलसीपुरका डिएसपी पुष्पराज मल्लले एमसिसी विरुद्धको जागरण प्रचार हटाउन निर्देशन दिएको सञ्चालक प्रबिन चौधरीले बताएका छन् ।

एमसिसी विरुद्धको जागरण प्रचारलाइ रोक लगाएपछी नेकपाका केन्द्रीय सदस्य तथा पश्चिम दाङका इन्चार्ज प्रदिप सीले देश र जनताको निम्ति , राष्ट्रिय स्वाधीनताको आन्दोलनमा प्रशासनले रोक लगाउनु दुर्भाग्य भएको बताएका छन् ।

नेता प्रदिपले भने – ‘हामी राष्ट्रिय स्वाधीनताका निम्ति लडिरहेका छौँ । स्वाधीनताको आन्दोलनमा राज्यको जिम्मेवार निकायले रोक लगाउनु दुर्भाग्य हो । उहाँहरु पनि देशकै निम्ति हो भने देशका निम्ति गरिरहेको संघर्षमा साथ दिनुपर्छ । राज्यको ग्रान्ड डिजाइनमा एमसिसी विरुद्ध आन्दोलन गरिरहेका शक्तिलाइ निस्तेज पार्ने षड्यन्त्र भइरहेको छ।’

नेता प्रदिपले पार्टीले शसुल्क एमसिसी कार्यान्वयन विरुद्ध गरेको डिजिटल प्रचारलाइ प्रशासनले रोक्ने मात्रै नभएर एडभर्टाइजिङ व्यवसाय चलाएका व्यक्तिलाइ समेत व्यवसाय गरेर खाने वातावरणका विरुद्ध जाने कदमप्रती गम्भीर आपत्ती व्यक्त गरेका छन् ।

यस्तै अखिल (क्रान्तिकारी) तुलसीपुर उपमहानगरपालिका अध्यक्ष के.बि सि ले पनि ७० बर्षिय आमा बलात्कृत भएको,११,१२ वर्षीय बालिकाहरूको अस्तित्व लुटिएको,बन्दै गरेको घर जलेको नदेख्ने सरकारी निकायले राष्ट्रघाती सम्झौता खारेज गरौं भन्नेको बोर्ड मात्र देखेको प्रति आक्रोश व्यक्त गरेका छन्

उनले समाजिक संजाल आफ्नो फेसबुकमा डिजिटल बोर्ड को फोटो खिच्दै गरेको नेपाल प्रहरीको फोटो राख्दै लेखेका छन् `कहाँ बन्छ मेरो देश राष्ट्रघाती सम्झौता खारेज गर भनेको यति छिटो देख्छ त्यो निकायले जहाँ ७० बर्ष आमा बलात्कृत भएको,११,१२ वर्षीय बालिकाहरूको अस्तित्व लुटिएको,बन्दै गरेको घर जलेको कहिलै देख्दैन थुक   यो प्र.न ती निर्दोष प्रहरी हरुसंग होईन तर त्यो बर्दीसंग हो! जुन बर्दीमा नेपाल आमाले आश गरेकी छन् ´´

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *