अपडेट
हेर्नुस् आज जेठ १४ गते सोमबारको राशिफल हेर्नुस् आज जेठ १३ गते आइतबारको राशिफल लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न जातिय बिभेद तथा छुवाछुत सम्बन्धि दुइदिने कानुनी साक्षरता हिमाल एकेडेमी ले मनायो ८ औँ राष्ट्रिय भलिबल दिवस  आज जेठ ८ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस प्रेस सेन्टरले पत्रकार महासंघ दाङमा सर्वसम्मत नेतृत्व चयनका लागि पहल गर्ने आज जेठ ७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस सञ्चारकर्मी आस्था के सी ले सार्वजनिक गरिन “जनयुद्धका चिठी” कर्णाली प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न मोहनी एकादशीको महत्त्व ? लागुपदार्थ दुर्व्यसन न्यूनिकरणबारे वक्तृत्वकला प्रतियोगिता तुलसीपुरको बेल्झुन्डिमा बस दुर्घटना हुदा १५ जना घाइते राजपुरमा आगलागी पिडितको घर बनाउन खटिए नेकपा का कार्यकर्ता सन्दिप लामिछाने निर्दोष साबित: अब विश्वकप खेल्ने एकै आर्थिक बर्षमा तिन वटा शवदाह गृह निर्माण हेर्नुस् आज जेठ २ गतेको राशिफल राप्ती बबई क्याम्पसमा तालाः गार्ड हटाउन नपाउने बिद्यार्थीको माग हेर्नुस् आज जेठ १‌ गतेको राशिफल नेपालीले धानेको भारतको बजार

भारत ले चन्द्रयान ३ सफल अवतरण गरायो, यो हाम्रो लागी गर्वको‌ कुरा हो : मन्त्री सि के गुप्ता

सागर सुबेदी, तुलसीपुर, भदौ ७

लुम्बिनी प्रदेश का सामाजिक विकास मन्त्री सि के गुप्ता ले भारतले चन्द्रयान ३ चन्द्रमामा सफल अवतरण गराउनु हाम्रो लागी गर्वको‌ कुरा रहेको बताएका छन । CFRD Nepal Office र BASE ले तुलसीपुर स्थित मेट्रो होटलमा आयोजना गरेको Seminar On Enhancing Quality of Basic Education in western Nepal कार्यक्रम मा बोल्दै मन्त्री गुप्ता ले भारतले चन्द्रयान ३ सफल अवतरण गराउनु हाम्रो लागी गर्वको‌ कुरा रहेको बताएका हुन। छिमेकी राष्ट्र यसरी टेक्नोलोजी मा विकास हुनु मा हामीले गर्व गर्नुपर्ने बताउदै लुम्बिनी प्रदेश ले पनि शैक्षिक सुधारका लागि आवश्यक बजेट छुट्याउने र शैक्षिक क्षेत्रमा छिट्टै नै सकारात्मक नतिजा देखाउने मन्त्री गुप्ताले प्रतिबद्धता जनाउनु भएको छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *