अपडेट
हेर्नुहोस् आज शनिबारको राशिफल बैशाख ७ गते शुक्रबारको राशिफल हेर्नुहोस बैशाख ६ गते बिहिबार को राशिफल हेर्नुहोस थारमारे दुर्घटना अवडेट : २२ जना घाइते, ९ जनालाई रिफर, ४ काे अवस्था गम्भीर सल्यानमा बस दुर्घटना‌ हुदाँ १४ जना घाईते रामनवमीव्रतको धार्मिक महत्व ? व्यावसायिक सम्वर्द्धन केन्द्र को भवन उद्घाटन : व्यवसायीहरू एकजुट हुनु पर्नेमा जोड पश्चिम दाङ जोड्ने माथिल्लो सडक बहुबर्षियमा समावेश सुनको मूल्य प्रतितोला दुई हजार दुई सयले घट्यो आज बैशाख २, २०८१, आइतबारको राशिफल हेर्नुहोस गजल – जयन्ता खत्री “सुधा” नववर्षारम्भ जानकारी ! तुलसीपुरमा एयरपोर्ट सन्चालन नहुँदा जनप्रतिनिधिहरुले दु:ख भोगेका छन् : मेयर टिकाराम खड्का प्यूठानको मल्लरानीमा खाना महोत्सव सुरु  तुलसीपुरको एयरपोर्ट सन्चालन नहुँदा जनप्रतिनिधिहरू नेपालगञ्ज, भौरवाबाट हवाईजहाज चढ्न बाध्य छन्: मेयर टिकाराम खड्का आफैले पढेको विद्यालयबाट पूर्वमन्त्री मास्की सम्मानित तुलसीपुर ५ का बालबालिकालाइ नेतृत्व विकास तथा क्षमता अभिवृद्धी तालिम अस्मिता अधिकारीले नचाइन ज्ञानज्योतीका बिद्यार्थी मन्त्री हुँदा बजेट हालेँ,अब विकास हेर्छुः मास्की दाङमा बसको ठक्करबाट मोटरसाईकल चालकको मृत्यु

चितवनमा अपत्यारिलो दुर्घटना : एकसाथ ८ सवारी ठोक्किए

चितवनको टिकौली जंगलमा ४ वटा सवारी साधन एक आपसमा ठोक्किएका छन् ।बुधबार टिकौली जंगलमा पिठुवा बाट शव बोकेर आउदै गरेको बोलेरोसगँ भरतपुरबाट जादै गरेको अक्सफोर्ड कलेजको बस,मोटरसाइकल र स्कुटर एक आपसमा ठोक्किएका हुन् । घाइतेहरुलाई पुरानो मेडिल कलेज र भरतपुर अस्पताल लगिएको जिल्ला प्रहरी कार्यलय चितवनले जनाएको छ ।

पुर्वपश्चिम राजमार्गअन्तर्गत चितवनको टिकौली जंगलमा एकसाथ ८ वटा सवारी साधन दुर्घटनामा परेका छन्।

शवसहित देवघाट आउँदै गरेको ना २ च ८४४६ नम्बरको बोलेरो र विपरीत दिशातिर जाँदै गरेको गैंडाकोटको अक्सफोड कलेजको ना १ क ६१३१ नम्बरको बस एक आपसमा ठोक्किएका थिए। मुख्य राजमार्गमा भएको यो दुर्घटनामा क्रमश बा.प्र.०६-००१ प ९९८१, बा.प्र.०३-००५ प ९७, ना ६२ प ६०३२, बा.प्र.०३-००१ प ४१४७ नम्बरका मोटरसाइकलहरु तथा बा.प्र.०६-००१ प २२९४ र बा.प्र.०३-००२ प ४१९८ नम्बरका स्कुटरहरु पनि त्यहीँ ठक्कर खाएका हुन्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *