अपडेट
न्याय कटारीमा भएको जिप दुर्घटनामा दुईको मृत्यु ज्ञानज्योति मा नमुना संसद अभ्यास प्रतियोगिता घोराही सिमेन्ट उद्योगभित्र टिप्परको ठक्करबाट चालकको मृत्यु पश्चिम दाङमा एकैपटक पाँच पुलको टेन्डर अन्तराष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगितामा लोकप्रिय गायिका साहिमा श्रेष्ठको प्रस्तुति रहने दोस्रो अन्तर्राष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगिता २०८० सुरु दोस्रो अन्तर्राष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगिता २०८० सुरु शिखा बोर्डिङले मनायो २७ औँ वार्षिकोत्सव मगर संस्कृति जोगाउन आबश्यक छ ः मन्त्री मास्की आज फागुन १५ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस मगर संघ स्थापना दिवसमा प्युठानका ४ स्थानीय तहमा बिदा शैक्षिक सुधार तथा गुणस्तर अभिवृद्धिका लागि शिक्षण सिकाई प्रविधि र सीपलाई विकास गर्दै लैजानु पर्छ : अर्थमन्त्री मास्की अजम्बरी कृषि सहकारी संस्थाको ११ औं वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न पूर्व बेलायती सैनिक हरि बुढा मगरलाई बुढालाई दाङमा नागरिक अभिनन्दन घोराही-तुलसीपुर सडकमा आजदेखि यात्रामा ७० मिनेट समय लाग्ने विद्यार्थीलाई अहिलेको यो विश्व बजारमा बिक्न सक्ने शिक्षाको आवश्यकता छ : के.वि वली दलहरुले भन्छन : गुठी पिडित मोहि किसानको न्यायका लागि एकमत छौं  नेपाल रेडक्रस सोसाइटी पवननगर उपशाखाको १६ औं वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न रुसी सेनामा भर्ना भएका रोल्पाका एक युवक मारिए

अप्टिमिष्ट क्लब अफ तुलसीपुरको अध्यक्षमा सापकोटा 

तुलसिपुर २७ साउन 

अप्टिमिष्ट क्लब अफ तुलसीपुरको अध्यक्षमा कमल सापकोटालाई चयन गरिएको छ । शनिबार तुलसीपुरमा भएको अधिवेशनबाट सापकोटालाई अध्यक्षमा चयन गरिएको हो । त्यस्तै अध्यक्ष इलेक्टमा एकराज भण्डारी, महासचिवमा बिष्णु योगी, उपाध्यक्षमा टिम अधिकारी र नोबेल डीसी, कोषाध्यक्षमा डम्बर डाँगीलाइृ चयन गरिएको छ ।

त्यस्तै डाइरेक्टरमा केश कुमार खडका र कृष्ण पोख्रेल, सचिबमा प्रदिप वली, पार्लामेटियनमा सन्दिप भुसाल, पीआरओमा मेघराज पोख्रेल, तालीम निर्देशकमा डिआर भण्डारी, शिक्षा संयोजकमा युबराज डाँगी, प्रबक्तामा दिपक बोहरालाई मनोनित गरिएको छ ।

त्यस्तै कार्यक्रम मुल्यांकन संयोजकमा नबराज भण्डारी, अतिथि सत्कार संयोजकमा केसब खनाल, युथ मोटिभेटर संयोजकमा माधब बस्नेत, छात्रवृत्ति निर्धारण संयोजकमा हरि वली, कानुनी सल्लाहकारमा निरन्जनबाबू पाण्डेलाई चयन गरिएको अप्टिमिष्ट क्लब राप्तीका अध्यक्ष नेत्रलाल भट्टराई(नारायण)ले बताए ।

 

त्यस्तै सल्लाहकारहरुमा बिष्णु देबकोटा, झरेन्द्र खरेल, मेघराज घिमिरे , सुर्य शर्मा र गिरिराज डाँगीलाई चयन गरिएको छ । साथै निवर्तमान अध्यक्ष मानबहादुर बस्नेतले एक बर्षे कार्यकालमा सहयोग गर्ने सबैमा धन्यवाद ब्यक्त गरे ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *