अपडेट
हेर्नुस् आज जेठ १४ गते सोमबारको राशिफल हेर्नुस् आज जेठ १३ गते आइतबारको राशिफल लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न जातिय बिभेद तथा छुवाछुत सम्बन्धि दुइदिने कानुनी साक्षरता हिमाल एकेडेमी ले मनायो ८ औँ राष्ट्रिय भलिबल दिवस  आज जेठ ८ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस प्रेस सेन्टरले पत्रकार महासंघ दाङमा सर्वसम्मत नेतृत्व चयनका लागि पहल गर्ने आज जेठ ७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस सञ्चारकर्मी आस्था के सी ले सार्वजनिक गरिन “जनयुद्धका चिठी” कर्णाली प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न मोहनी एकादशीको महत्त्व ? लागुपदार्थ दुर्व्यसन न्यूनिकरणबारे वक्तृत्वकला प्रतियोगिता तुलसीपुरको बेल्झुन्डिमा बस दुर्घटना हुदा १५ जना घाइते राजपुरमा आगलागी पिडितको घर बनाउन खटिए नेकपा का कार्यकर्ता सन्दिप लामिछाने निर्दोष साबित: अब विश्वकप खेल्ने एकै आर्थिक बर्षमा तिन वटा शवदाह गृह निर्माण हेर्नुस् आज जेठ २ गतेको राशिफल राप्ती बबई क्याम्पसमा तालाः गार्ड हटाउन नपाउने बिद्यार्थीको माग हेर्नुस् आज जेठ १‌ गतेको राशिफल नेपालीले धानेको भारतको बजार

उपमहानगर ले भत्काउने घर : सरकारीमा बनेका कि ऐलानी मा‌ बनेका ?

सागर सुबेदी, साउन २४ , तुलसीपुर
दाङको तुलसीपुर उपमहानगरपालिका ले सरकारी जग्गा अतिक्रमण गरी बनाइएका घर भत्काउन सुरु गरेको छ । आज साउन २४ गते देखि उपमहानगर ले सरकारी जग्गा अतिक्रमण गरी बनाइएका घर भत्काउन सुरु गरेकोमा आज पहिलो दिन उपमहानगरपालिका को मुख्य भवन सँगै सटेका २ घर भत्काएको हो । उपमहानगर को मुख्य भवन सँगै सटेका सरकारी जग्गा अतिक्रमण गरी बनाइएका अवैध ३ घर मध्य १ घर घरधनी स्वयम ले भत्काउन सुरु गरेका छन भने २ घर आज उपमहानगर ले भत्काउन सुरु गरेको हो । उपमहानगर को डोजर अब छिट्टै तुलसीपुर को बसपार्क, मासु मार्केट , न्युरोड, आलुमण्डी क्षेत्रमा पनि उपमहानगर को नाममा श्रेस्ता रहेका जग्गामा अवैध रुपमा बनेका घर भत्काउन पुग्ने कार्यबाहक नगर प्रमुख तथा वडा नं ३ का वडा अध्यक्ष बिर बहादुर बि क ले बताएका छन । यस्तै नगरका प्रवक्ता तथा वडा नं १८ का वडा अध्यक्ष माधव वली ले यो कार्यकाल मा उपमहानगरको जग्गा बाट अतिक्रमण हटाएरै छाड्ने बताएका छन ‌ ।
उपमहानगर ले ऐलानी बनेका घर नभई उपमहानगर को नाममा श्रेस्ता कायम‌ रहेको जग्गा मा बनेका अवैध घरहरू भत्काउन‌ सुरु गरेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *