अपडेट
हेर्नुस् आज जेठ १४ गते सोमबारको राशिफल हेर्नुस् आज जेठ १३ गते आइतबारको राशिफल लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न जातिय बिभेद तथा छुवाछुत सम्बन्धि दुइदिने कानुनी साक्षरता हिमाल एकेडेमी ले मनायो ८ औँ राष्ट्रिय भलिबल दिवस  आज जेठ ८ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस प्रेस सेन्टरले पत्रकार महासंघ दाङमा सर्वसम्मत नेतृत्व चयनका लागि पहल गर्ने आज जेठ ७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस सञ्चारकर्मी आस्था के सी ले सार्वजनिक गरिन “जनयुद्धका चिठी” कर्णाली प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न मोहनी एकादशीको महत्त्व ? लागुपदार्थ दुर्व्यसन न्यूनिकरणबारे वक्तृत्वकला प्रतियोगिता तुलसीपुरको बेल्झुन्डिमा बस दुर्घटना हुदा १५ जना घाइते राजपुरमा आगलागी पिडितको घर बनाउन खटिए नेकपा का कार्यकर्ता सन्दिप लामिछाने निर्दोष साबित: अब विश्वकप खेल्ने एकै आर्थिक बर्षमा तिन वटा शवदाह गृह निर्माण हेर्नुस् आज जेठ २ गतेको राशिफल राप्ती बबई क्याम्पसमा तालाः गार्ड हटाउन नपाउने बिद्यार्थीको माग हेर्नुस् आज जेठ १‌ गतेको राशिफल नेपालीले धानेको भारतको बजार

चौवेको पहलमा विश्वविद्यालयको परीक्षा तालिका निकालिने

तुलसीपुर,२३ साउन ।
नेपाल संस्कृत विश्वविद्यालय अन्तर्गत आयुर्वेदमा स्नातक(बाम्स)मा अध्ययनरत अभयप्रताप चौवेको पहलमा आन्दोलन भएपछि विश्वविद्यालयले परीक्षाको कार्यक्रम अगाडी बढाउने भएको छ । विगत दुई महिनादेखि बिभिन्न विद्यार्थी संगठनहरुले तालाबन्दी गरेपछि विश्वविद्यालयले परीक्षा तालिका निकाल्न र परीक्षा फल प्रकाशन गर्न सकेको थिएन । त्यसैलाई मध्येनजर गरि चौवेको पहलमा आयुर्वेदमा अध्ययनरत विद्यार्थीहरुले सोमबार धर्ना दिएका थिए । तर, त्यसलाई कुनै चासो नदिएपछि मंगलबार रजिष्ट्रारको आवासमा गएर दवाव सिर्जना गरेका थिए । सोही दवावको फलस्वरुप अबको तीन दिन भित्रमा परीक्षा तालिका सार्वजनिक गर्ने र परीक्षाफल प्रकाशन गर्ने सहमति भएको चौवेले बताए ।‘लाखौं खर्च गरेर विद्यार्थीहरु पढ्न आएका हुन्छन्, तर, तालाबन्दीको नाममा विद्यार्थीहरुको भविष्य माथि खेलवाड हुन थाल्यो’,उनले भने‘यो विद्यार्थीकालागि सह्य नभएपछि मैले पहल लिएर आन्दोलन गरेपछि यो उपलब्धी हाँसिल भयो ।’

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *