अपडेट
महायज्ञ तथा महाआरतीमा भक्तजनहरुको भिड् बढ्दै गुरु पूर्णिमाको महत्व ? न्यु स्टार बोर्डिङमा लागुऔषध दुर्व्यसनी बिरूद्ध सचेतनामुलक कार्यक्रम  व्यवसायीहरूलाई सदस्यता लिन घरेलु तथा साना उद्योग महासंघ तुलसीपुरको आग्रह तुलसीपुरको ज्ञानज्योती मा बि देशकै उत्कृष्ट ७ मा पर्न सफल चतुर्मास व्रत सुरू हुने हरिशयनी एकादशीको के छ महत्व ? गुरुकुल एकेडेमी तुलसिपुरका बिद्यार्थिहरुलाई सर्प सम्बन्धि प्रशिक्षण श्रावण महिना श्रवण र कण्डारक पूजाको महत्व ? भानुभक्त जयन्तिको महत्व सृष्टिको जापान जाने सपना त्रिशूलीमा अस्तायो धारापानीमा एक महिने महायज्ञ तथा महाआरती संचालन हुने स्वर्गिय साथीको सम्झनामा मानव सेवा आश्रमका ५८ जनालाई खाजा नास्ता  हेर्नुस् आज असार २५ गते मंगलबारको राशिफल आहा तुल्सिपुर अभियानको कार्यसमिति पुन: गठन ! अध्यक्षमा बस्याल  तुलसीपुरमा क्षयरोगका बिरामी खोजी अभियान तीव्र आज असार २० गते बिहिबार को राशिफल हेर्नुहोस मुहार फेर्दै विरेन्द्र मा.वि हेकुली आज असार १९ गते बुधबार को राशिफल हेर्नुहोस तुलसीपुर उपमहानगरलाई पूर्ण खोप सुनिश्चितता घोषणा आज असार १७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस

प्रेम प्रस्ताव कसरी राख्नुपर्छ ? – गोकुल देवकोटा 

प्रेम गर्नुभन्दा पहिले उसको बारेमा हरेक कुराहरू बुझ्नु जरूरी छ र यदी तपाईले कसैलाई प्रेम गर्नुहुन्छ र उ सँग आफ्नो मन जोड्न चाहनुहुन्छ भने उसलाई आफ्ना भावनाहरू दिदा निम्न कुराहरू जान्नु आबश्यक छः

 

(१) हतार नगर्नुहोस । यदी तपाईसँग उसलाई सबैकुरा भन्ने र उसले तपाईका सबैकुरा सुन्ने फुर्सद छैन भने उसले तपाईलाई राम्ररी बुझ्न सक्दीनन् । जसकारण उसको मनमा भ्रम र शंका भरिन सक्छ र तपाईको प्रेम अस्वीकार हुन सक्छ । त्यसैले समयलाई पर्खन सिक्नुहोस र समयअनुसार चल्नुहोस ।

 

(२) पहिले उसको सबभन्दा नजिकको साथी बन्नुहोस र उसका हरेक काममा सकेसम्म साथ दिनुहोस । अनी उसलाई एकान्तमा भेटेर मनका कुरा सुनाउनुहोस । यदी तपाईले उसका साथीहरू माझमा प्रेम प्रस्ताव राख्यौ भने जती गहीराईको भएपनि उसका लागी गिज्याएको जस्तो महसुस हुन्छ र उसले आफ्नो मजाक बनाएको जस्तो ठान्छे ।

 

(३) उसको जिन्दगीमा अरू नै छ भने यो कुरा सबभन्दा पहिले थाहा पाउनुहोस र त्यसलाई सताउने काम नगर्नुहोस । त्यो तपाईको कुरा स्विकार गर्न सक्दीन र सायद तपाईको लागी घातक बन्न सक्छ । त्यसैले उसले रोपिसकेको फुललाई उखेलेर आफ्नो प्रेमको फुल नरोप्नुहोस ।धन्यवाद

✍️गोकुल देवकोटा

सान्नित्रिबेणि गा.पा ३, कालिकोट

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *