अपडेट
महायज्ञ तथा महाआरतीमा भक्तजनहरुको भिड् बढ्दै गुरु पूर्णिमाको महत्व ? न्यु स्टार बोर्डिङमा लागुऔषध दुर्व्यसनी बिरूद्ध सचेतनामुलक कार्यक्रम  व्यवसायीहरूलाई सदस्यता लिन घरेलु तथा साना उद्योग महासंघ तुलसीपुरको आग्रह तुलसीपुरको ज्ञानज्योती मा बि देशकै उत्कृष्ट ७ मा पर्न सफल चतुर्मास व्रत सुरू हुने हरिशयनी एकादशीको के छ महत्व ? गुरुकुल एकेडेमी तुलसिपुरका बिद्यार्थिहरुलाई सर्प सम्बन्धि प्रशिक्षण श्रावण महिना श्रवण र कण्डारक पूजाको महत्व ? भानुभक्त जयन्तिको महत्व सृष्टिको जापान जाने सपना त्रिशूलीमा अस्तायो धारापानीमा एक महिने महायज्ञ तथा महाआरती संचालन हुने स्वर्गिय साथीको सम्झनामा मानव सेवा आश्रमका ५८ जनालाई खाजा नास्ता  हेर्नुस् आज असार २५ गते मंगलबारको राशिफल आहा तुल्सिपुर अभियानको कार्यसमिति पुन: गठन ! अध्यक्षमा बस्याल  तुलसीपुरमा क्षयरोगका बिरामी खोजी अभियान तीव्र आज असार २० गते बिहिबार को राशिफल हेर्नुहोस मुहार फेर्दै विरेन्द्र मा.वि हेकुली आज असार १९ गते बुधबार को राशिफल हेर्नुहोस तुलसीपुर उपमहानगरलाई पूर्ण खोप सुनिश्चितता घोषणा आज असार १७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस

ग्रीनल्याण्डका विद्यार्थीहरुद्वारा सहयोग हस्तान्तरण

चितवन, पुस ५ । ‘आजका बालबालिका,भोलिका कर्णधार’ भन्ने भनाइलाई आत्मसात गर्दै संस्कारयुक्त शिक्षा प्रदान गर्दै खेल्दै, सिक्दै अनि रमाउदै बालबालिकाहरुलाई मानवीय सेवाको क्षेत्रमा उन्मुख गराउदै आइरहेको विद्यालय हो ग्रीनल्याण्ड पब्लिक स्कुल ।

भरतपुर-१२, चितवन स्थित ग्रीनल्याण्ड पब्लिक स्कुलको कम्युनिटी क्लब तथा इको क्लबका सदस्य विद्यार्थीहरुले सडकबाट पुनर्स्थापित बालकहरुका लागि सहयोग हस्तान्तरण गरेका छन् ।

विद्यार्थीहरुले नै स्वस्स्फुर्तरुपमा आर्थिक संकलन गरि भरतपुर-५, आनन्दपुर स्थित बालबालिकाहरुका लागि प्रहरी नागरिक अभियान, नेपाल (P2C2) मा रहेका ३१ जना बालकहरुका लागि रु २० हजार बराबरको स्कुलको जुत्ता अनि मोजा प्रदान गरिएको हो ।

कम्युनिटी क्लबका अध्यक्ष सुमन सुवेदी र इको क्लबका अध्यक्ष सुप्रिम पौडेलको अगुवाईमा भएको सो सहयोग हस्तान्तरण कार्यक्रममा बिद्यालयकि प्राचार्य इन्दिरा कार्की, सह-प्राचार्य उपेन्द्र आचार्य, शिक्षक कृष्ण कार्की, संस्थाका सदस्य बिष्णुहरि पौडेल, कार्यक्रम संयोजक मनोज खडकाको उपस्थिति रहेको थियो ।

संस्थाका अध्यक्ष बेलबहादुर गुरुङको अध्यक्षतामा सम्पन्न सो कार्यक्रम ग्रीनल्याण्ड पब्लिक स्कुल कि विद्यार्थी कृतिका प्रसाईंले संचालन गरेकी थिइन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *