अपडेट
हेर्नुस् आज जेठ १४ गते सोमबारको राशिफल हेर्नुस् आज जेठ १३ गते आइतबारको राशिफल लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न जातिय बिभेद तथा छुवाछुत सम्बन्धि दुइदिने कानुनी साक्षरता हिमाल एकेडेमी ले मनायो ८ औँ राष्ट्रिय भलिबल दिवस  आज जेठ ८ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस प्रेस सेन्टरले पत्रकार महासंघ दाङमा सर्वसम्मत नेतृत्व चयनका लागि पहल गर्ने आज जेठ ७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस सञ्चारकर्मी आस्था के सी ले सार्वजनिक गरिन “जनयुद्धका चिठी” कर्णाली प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न मोहनी एकादशीको महत्त्व ? लागुपदार्थ दुर्व्यसन न्यूनिकरणबारे वक्तृत्वकला प्रतियोगिता तुलसीपुरको बेल्झुन्डिमा बस दुर्घटना हुदा १५ जना घाइते राजपुरमा आगलागी पिडितको घर बनाउन खटिए नेकपा का कार्यकर्ता सन्दिप लामिछाने निर्दोष साबित: अब विश्वकप खेल्ने एकै आर्थिक बर्षमा तिन वटा शवदाह गृह निर्माण हेर्नुस् आज जेठ २ गतेको राशिफल राप्ती बबई क्याम्पसमा तालाः गार्ड हटाउन नपाउने बिद्यार्थीको माग हेर्नुस् आज जेठ १‌ गतेको राशिफल नेपालीले धानेको भारतको बजार

रत्नश्रीको २२ औं वार्षिक साधारण सभा तथा विशेष अधिवेसन सम्पन्न

रत्ननगर, पुस २ । रत्नश्री बचत तथा ऋण सहकारी संस्था लि.को २२औँ वार्षिक साधारण सभा तथा विशेष अधिवेशन शनिबार रत्ननगरमा गरिएको छ ।

रत्ननगर नगरपालिकाका प्रमुख प्रलाद सापकोटा प्रमुख अतिथि रहेको सो कार्यक्रममा संस्थाका अध्यक्ष मिस्टरबाबु घिमिरेले आर्थिक बर्ष २०७९/०८० को बार्षिक प्रतिबेदन, भावी कार्ययोजना, नीति तथा कार्यक्रम, कोषाध्यक्ष शिवहरी भण्डारीले अनुमानित आयव्यय विवरण, ऋण समितिका सदस्य राम प्रसाद पौडेलले ऋण समितिको वार्षिक प्रतिवेदन तथा लेखा समिति सदस्य नगेन्द्रराज पाण्डेले आन्तरिक लेखापरीक्षण प्रतिवेदन प्रस्तुत गरेका थिए ।

कार्यक्रममा असल ऋणी, शेयर सदस्यका अभिभावक, उत्कृष्ट बाल बचतकर्ता र एसईईमा उत्कृष्ट अंक ल्याउने बिद्यार्थिहरुलाई सम्मान तथा पुरस्कृत गरिएको संस्थाका ब्यबस्थापक नारायण अधिकारीले जानकारी दिए ।

कार्यक्रममा बोल्दै रत्ननगर नगरपालिकाका उपमेयर यादव पाठकले सहकारीको संख्या बढिरहेपनि सहकारी विपन्न बस्तिहरुमा जान नसकेको भन्दै अबको दिनमा वास्तविक विपन्न वर्ग संग सहकारीले हातेमालो गर्नुपर्ने बताए ।

कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि समेत रहेका रत्ननगर नगरपालिका प्रमुख प्रलाद सापकोटाले सहकारीहरूले नगरपालिका संग समन्वय गरेर अघि बढ्नुपर्नेमा जोड दिएका थिए । सहकारीले नाफा कमाउने उद्धेश्य मात्र लिन नहुने भन्दै सामाजिक रुपान्तरणमा भूमिका खेल्न उनले आग्रह गरे ।

कार्यक्रममा जिल्ला सहकारी संघका उपाध्यक्ष प्रेम दवाडी, शेयर सदस्य तर्फबाट नारायण चालिसे, निर्वाचन अधिकृत सुरेन्द्र चौधरी लगायतले मन्तव्य राखेका थिए । १० करोड बढी करोबार रहेको सकहारीले कालिका र खैरहनी नगरपालिकामा समेत सेवा केन्द्र सञ्चालन गर्ने तयारी गरेको छ । साथै बिशेष अधिवेशसनले रिक्त रहेको कार्य समिति सदस्य पदमा किसान प्रसाद लाई मनोनयन गरेको छ । संस्था रत्ननगर नगरपालिकाको वडा नम्वर १० मा रहेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *