अपडेट
महायज्ञ तथा महाआरतीमा भक्तजनहरुको भिड् बढ्दै गुरु पूर्णिमाको महत्व ? न्यु स्टार बोर्डिङमा लागुऔषध दुर्व्यसनी बिरूद्ध सचेतनामुलक कार्यक्रम  व्यवसायीहरूलाई सदस्यता लिन घरेलु तथा साना उद्योग महासंघ तुलसीपुरको आग्रह तुलसीपुरको ज्ञानज्योती मा बि देशकै उत्कृष्ट ७ मा पर्न सफल चतुर्मास व्रत सुरू हुने हरिशयनी एकादशीको के छ महत्व ? गुरुकुल एकेडेमी तुलसिपुरका बिद्यार्थिहरुलाई सर्प सम्बन्धि प्रशिक्षण श्रावण महिना श्रवण र कण्डारक पूजाको महत्व ? भानुभक्त जयन्तिको महत्व सृष्टिको जापान जाने सपना त्रिशूलीमा अस्तायो धारापानीमा एक महिने महायज्ञ तथा महाआरती संचालन हुने स्वर्गिय साथीको सम्झनामा मानव सेवा आश्रमका ५८ जनालाई खाजा नास्ता  हेर्नुस् आज असार २५ गते मंगलबारको राशिफल आहा तुल्सिपुर अभियानको कार्यसमिति पुन: गठन ! अध्यक्षमा बस्याल  तुलसीपुरमा क्षयरोगका बिरामी खोजी अभियान तीव्र आज असार २० गते बिहिबार को राशिफल हेर्नुहोस मुहार फेर्दै विरेन्द्र मा.वि हेकुली आज असार १९ गते बुधबार को राशिफल हेर्नुहोस तुलसीपुर उपमहानगरलाई पूर्ण खोप सुनिश्चितता घोषणा आज असार १७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस

प्रथम मेयर कप : रत्ननगर नगरपालिका फाइनलमा प्रवेश

रत्ननगर, मंसिर २८ । चितवनको रत्ननगरमा जारी पालिका स्तरीय मेयर कप खुल्ला नकआउट फुटवल प्रतियोगितामा आयोजक रत्ननगर नगरपालिका फाइनलमा प्रवेश गरेको छ ।

बुधवार भएको सेमिफाइलन खेलमा कालिका नगरपालिकालाई पराजित गर्दै रत्ननगर फाइनलमा प्रवेश गरेको हो । रत्ननगरले कालिकालाई ४ का विरुद्ध ५ गोल अन्तरले पछि पार्दै जित हासिल गरेको हो । निर्धारित समयमा दुई टिमबाट एक एक गोलको बराबरी भएपछि पेनाल्टीमा नतिजा निकालिएको थियो । पेनाल्टीका रत्ननगरले ४ र कालिकाले ३ गोल गरेका थिए ।

निर्धारित समयमा रत्ननगरका लागि सिमन लामा गोले र कालिकाका लागि प्रयास तामाङले एक एक गोल गरेका थिए । सो खेलमा उत्कृष्ट प्रर्दशन गरेका रत्ननगरका सिमन लामा गोले म्यान अफ दी म्याच घोसित भएका छन् ।

उनलाई रत्ननगर नगरपालिकाका उपमेयर यादव प्रसाद पाठक र विज्ञ सल्लहाकार रामहरि न्यौपानेले २ हजार ५०० नगद पुरस्कार हस्तान्तरण गरेका थिए । विहीवार भरतपुर महानगर र माडी नगरपालिका बीच दोस्रो समिफाइनल खेल हुने रत्ननगर खेलकुद विकास समितिका सदस्य सौगात भूजेलले जानकारी दिए ।

सात वटा टिमको सहभागिता रहेको सो प्रतियोगितामा प्रथम हुने टिमलाई एक लाख १ हजार १११ र दोस्रो हुने टिमलाई ५५ हजार ५५५ रुपैया पुरस्कार प्रदान गरिने छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *